Відбувся конкурс помічників вихователів "Моя чарівна няня"

Дата: 03.04.2018 12:11

Фото без опису

2 квітня у КДНЗ «Казка» відбувся конкурс помічників вихователів «Моя чарівна няня!» Учасниці , які представляли  дитячі садочки,  були неперевершені. Вони сповна продемонстрували свої професійні якості та любов до дітей.

Оцінювало учасниць компетентне журі:

•  Дундук Оксана Сергіївна – начальник відділу освіти молоді та спорту  виконавчого комітету Веселівської селищної ради.
  • Нетребко Інна Анатоліївна – спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Веселівської селищної ради.

• Саранча Ольга Корніївна – старша медична сестра КДНЗ №1 «Оленка»

• Каліниченко Тетяна Дмитрівна – старша медична сестра КДНЗ №2  "Світлячок"

• Кіяшко Галина Романівна – завідувач господарством КДНЗ №3 «Казка»

У боротьбу за почесний статус «Краща няня» вступили шість помічників вихователів, а самє:

КДНЗ №1 «Оленка» -    Ткач Тетяна Миколаївна

Чиглінцева Наталія Богданівна

КДНЗ №2 «Світлячок» - Кравченко Галина Петрівна

Ханенко Ольга Вікторівна

КДНЗ №3 «Казка»   -  Нижник Ірина Вікторівна

Тимофєєва Олександра Анатоліївна

Конкурс розпочався з традиційної візитної картки «Візитка» , в якій потрібно було розповісти про себе, про своє  життя, про сім ' ю і звичайно ж, про своє ставлення до роботи. Всі учасниці і їх групи підтримки, в особі співробітників дитячих  садків, постаралися представити себе з найкращого боку. Їх візитні картки прикрашали вірші і пісні, вміло створені відеослайди, при цьому журі оцінювало змістовність розповіді, емоційність виступає і оригінальність показу.

Блиснули няні і знаннями  виконання санітарно - гігієнічних правил в конкурсі «Увага, СЕС!», який провела старша медична сестра КДНЗ №1 «Оленка»  Саранча Ольга Корніївна.

У конкурсі «Майстриня» помічники вихователів показали себе у всій красі. Адже це була їх хвилина слави! Кожна учасниця розповіла про своє захоплення. На суд глядачів були представлені кулінарні смаколики, чудові вироби зі стрічок, ростові ляльки, ажурні вироби виконані конкурсантками. А у конкурсі «Господиня» учасниці   мали змогу продемонструвати всі свої кулінарні таланти, які можна назвати шедеврами – торти, пироги, тощо.

Найбільше враження справив конкурс «Суперняня». Він дозволив присутнім помріяти та зазирнути у майбутнє. Дівчата продемонстрували робочу форму помічника вихователя такою, якою вони бачать її у майбутньому – стильну, комфортну, сучасну, а головне багатофункціональну. Розповіли чому на їх погляд саме цей комплект актуальний, практичний та зручний.

На наступному  етапі  конкурсу «Сервірування столу» няні проявили свої фантазію і творчий підхід  до сервіровки столу, вміння створити особливу атмосферу, що позитивно впливає на апетит дітей, вміння розповісти про основні правила сервірування столу та для чого потрібен представлений столовий набір.

Між конкурсами присутніх розважали  вихованці дитячого садочку, а також працівники дитячих закладів.

Нелегко довелося журі вибрати найкращу. Але нагорода чекала кожну учасницю, і багато добрих слів почули конкурсантки на свою адресу.

Номінації розподілилися наступним чином:

«Міс Артистизм» - -  Ткач Тетяна Миколаївна, КДНЗ №1 «Оленка» ,

«Міс Креативність» - Чиглінцева Наталія Богданівна , КДНЗ №1 «Оленка» ,

«Міс Оригінальність» - Кравченко Галина Петрівна,КДНЗ №2 «Світлячок»,

«Міс Господиня» - Ханенко Ольга Вікторівна, КДНЗ №2 «Світлячок»,

«Міс Елегантність» - Нижник Ірина Вікторівна, КДНЗ №3 «Казка»,

«Міс Творчість» - Тимофєєва Олександра Анатоліївна, КДНЗ №3 «Казка» .

Свято вийшло душевним, ліричним і, в той же час, веселим і бадьорим. Самі помічники вихователів, керівники та працівники  дитячих садків, гості конкурсу  отримали величезне задоволення і масу вражень.