У Веселому відбулася перша шкільна ліга КВК

Дата: 02.04.2018 14:19

Фото без опису

01 квітня, у день сміху на сцені Веселівського будинку культури показати своє відчуття гумору, розмовно-артистичні  і музичні здібності, а також поборотися за головний приз, зібралися 3 учнівські команди:

«Посторонним В» - КЗ «Веселівська районна  різнопрофільна гімназія»,

«Утомленные  школой »- КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»,

«Приличные и не очень» -  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2»

та 4 команда – журі, до складу якої увійшли : селищна голова П.М. Кіяшко,  Кононихін В.І.  та колишні учасники  КВК  Даньшин М.М., Асєєв О.С.,  Паньків М.

Три етапи гри - вітання (візитка), музичний конкурс і домашнє завдання - наповнили зал жартами і сміхом глядачів.

Іскрометні жарти школярів показали, що підлітки в курсі всіх подій не тільки в громаді, а й в країні. Дружньою і відчутною виявилася підтримка вболівальників. Бурхливі оплески лунали на адресу всіх команд.

Кожна з команд  мала змогу відзначитися, але після 2 етапу намітився лідер.

На завершення гри, відклавши головну інтригу, Максим Паньків звернувся  до команд і залу, зазначивши, що гра була цікавою, веселою і всі учасники  молодці.

Гра показала, що діти вміють жартувати на теми сьогодення, вони йдуть набагато вперед: вони дивляться телебачення, читають і ходять інтернетом. Для оголошення результатів на сцену вийшов голова журі - П.М. Кіяшко -  «В порівнянні з минулим роком гра, яка відбулася цього року, була яскравішою і цікавішою. Цей захід  проходить  вже не перший рік і сподіваємося що стане доброю традицією нашої громади»
Оголосивши підсумки конкурсу П.М.Кіяшко нагородив команди грамотами та вручив головний приз переможцю.

За результатами оцінок журі:

3 місце - КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів№1»

2 місце -  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2»

1 місце - КЗ «Веселівська районна  різнопрофільна гімназія»
Другий рік поспіль «Посторонним  В» отримує  звання чемпіона. Цю гру учасники запам'ятають надовго, адже час проведений разом на репетиціях – незабутній.  Свято гумору відбулося  і всі команди вже переможці, а тому найвеселіші та найкмітливіші.