Робота гуртків ПКЗ "БДЮТ"

Дата: 02.04.2018 08:18

Фото без опису

29 березня в ПКЗ «БДЮТ» відбувся конкурс з початкового технічного моделювання для молодших школярів «Перші кроки технічної творчості» за темою: «Автомобільний транспорт». Разом із керівником гуртка Гапоновим І.М. діти змагались в майстерності виготовлення транспорту. Вихованці показали високі результати підготовки.

Вихованці гуртків «Мала пластика» та «Барвиста стрічка» на чолі з керівником Ревуцькою Н.В. підготували виставку кращих своїх робіт. Картина «Щедрий край наш – Україна!» у виконанні Єрмоленко Анастасії вразила своєю яскравістю та оригінальністю виконання.

Незабаром одне з найбільших свят у році – Великдень. Його з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Керівник гуртка «Чарівний бісер» Шляхова О. В. провела майстер-клас «Великодні писанки» для вихованців всіх гуртків.

Вихованці гуртка «Юний журналіст» взяли участь у вікторині «Що? Де? Коли?». Діти змагались у кмітливості, переможці отримали подарунки.

Вихованці гуртка «ВІА» під керівництвом Шаповалова В. І. вивчали нові пісні, вчилися грі на гітарі.