Дитячому садочку «Оленка»-35!

29 березня колектив   КДНЗ №1 «Оленка» відсвяткував 35-річний ювілей свого улюбленого закладу. На свято закладу  завітали:  селищний голова Кіяшко П.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Дундук О.С., завідувачки КДНЗ «Казка» та «Світлячок», батьки, педагоги-ветерани.

Родзинкою свята став  виступ вокального ансамблю, створеного  зовсім нещодавно спільно з працівниками КЗ КМЦ.  Приємно вразили своїм танцем колишні вихованці дитсадка, а нині учасниці танцювальної студії «Атмосфера». Багато пісень, віршів, приємних слів було почуто в цей день. Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Л.Міщенко

Завідувач КДНЗ №1 «Оленка»