Засідання літературного клубу

27  березня у ПКЗ «БДЮТ»   відбулося   засідання літературного клубу під гаслом «Жіноча краса, яка надихає».

На зустріч з вихованцями  «Юний журналіст», «Ляльковий театр «Мрія», «ВІА», «Барвиста стрічка», «Моделювання найпростіших технічних об’єктів» прийшли  талановиті поети нашого рідного Веселівського  краю  Кожевникова Тетяна Іванівна,  Лигун Лідія Кіндратівна,  Черняєва Людмила Анатолівна.

У круглому колі  зустріч пройшла у щирій теплій атмосфері. Поети читали  свої вірші, розповідали історії з життя,   про літературну творчість, джерела їхньої ліричної наснаги. Гуртківці  декламували вірші  відомих поетів ,грали на скрипці, гітарі та  співали пісні про вічну жіночу красу.

Зустріч з поетами залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів поетів.

Вихованці гуртків  «Чарівний бісер», «Веселка», «Арт- скульптура». «Барвиста стрічка», «Мала пластика», «Берегиня»  підготували виставку  робіт «Жіноча краса, яка надихає».

Лідія Кіндратівна  під враженням дитячої творчості  вихованців ПКЗ  «БДЮТ» написала та подарувала для нашого закладу  вірш.

А діти гуртка «Чарівний бісер»  подарували  поетесам  подарунки, які виготовили своїми руками з бісеру - прикраси «Весняні квіти».

БДЮТ - мрій наших вітрила

Центр розвидку  дітей зустріча веселково.

У свою мрію ми закохані давно.

Сонце творчості всім світить загадково,

І тільки тут задумане здійснити дано.

Приспів

БДЮТ- мрій наших вітрила,

БДЮТ- це творчості крила,

БДЮТ- це горде наше ім’я,

БДЮТ- єдина сім’я.

Море захопленості знань полонило.

Ми перетворюємо свою мрію в життя.

Тут розкрилися всі, і це зрозуміло.

БТДЮ - це славнозвісні відкриття .

Ми тут усі перешкоди подолаєм,

Нам цікаво разом залюбки працювать.

Нас підтримує Педагог-це ми усі знаємо.

Завжди він допоможе нове відкривать .