Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Тренінг «Інтел. Навчання для майбутнього»

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 26.02.2018 р. №102 «Про проведення тренінгів з ІКТ», наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради від 05.03.2018 № 045 «Про організацію та проведення тренінгу «Інтел. Навчання для майбутнього», з метою удосконалення у  педагогів навичок володіння ІКТ в сучасних умовах на  базі  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  26 березня розпочав роботу навчальний тренінг для педагогів за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього».

 Учасниками тренінгу стали педагоги комунальних дошкільних навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади, тренером занять призначена вчитель інформатики КЗ  «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Корвегіна В.А.

Мета основного курсу Intel «Навчання для майбутнього» - допомогти вчителям розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та методу проектів.

 « повернутися до списку новин