Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Робочий візит представників центру надання безоплатної вторинної правової допомоги до Веселівської ОТГ

27 березня 2018 року директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко Павлом Івановичем та директором Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Булгаковим Олександром Анатолійовичем проведено робочий візит до партнерів по співпраці у Веселівському районі.


          Зустрічі відбулися з головою Веселівської селищної територіальної громади Кіяшко Петром Миколайовичем, головою Менчикурівської сільської ради Дзіневським Ігорем Павловичем, начальником Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Куцак Віталієм Миколайовичем, представником громадської організації «Рада ветеранів» Веселівської громади Фазлієвою Едіве Ульвієвною. 
          У рамках зустрічей обговорювались питання співпраці та визначення правових проблем громадян, які звертаються за допомогою, зміни в законодавстві, щодо категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу тощо. Досягнуто домовленості, щодо об’єднання зусиль за для посилення правової обізнаності жителів Веселівського району. 
          Також посадовими особами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено прийом громадян, які отримали консультації та роз’яснення з хвилюючих їх питань.

 

 « повернутися до списку новин