Відбуваються репетиції КВК

Дата: 28.03.2018 12:56

Фото без опису

КВК - це завжди свято, веселий настрій, море жартів, вигадки. Це командна гра, тому в ньому маленьких ролей не буває. Кожна, навіть сама маленька репліка, грає велику роль у всьому виступі, тому від кожного учасника залежить  виступ всієї команди.

Взагалі, така командна гра, як КВК, згуртовує, об’єднує дітей, виховує в них такі якості, як працелюбність, пріоритет командних інтересів, відповідальність, толерантність по відношенню один до одного. Вона позбавляє комплексів, робить дітей розкутими, та надає можливість проявити всі свої акторські та режисерські здібності та таланти.   Але найкращою  нагородою для членів команд - щирі посмішки та сміх глядачів.

Запрошуємо Вас 01 квітня о 14.00 в Веселівський будинок культури зарядитися  веселим  настроєм та позитивними емоціями.