Погані звички

Дата: 27.03.2018 08:20

Фото без опису

«Від поганих звичок гине краса, через них скорочується молодість», - такими словами Горація розпочалася виховна година в 9 класі Широківського НВК, яку провела класний керівник Полякова О.О.

Учні говорили про шкідливий вплив тютюну на організм людини, з’ясовували причини того, чому молодь починає рано палити.Фото без опису Під час заходу діти презентували власні дослідження «Міфи про тютюн», «Нікотин – сильна отрута», «Наслідки тютюнопаління». Цікавим і змістовним був перегляд відеофільму «Я за здоровий спосіб життя», після якого учні підготували пам’ятки «Щоб покинути палити», а класний керівник провів гру «Овації», «Мікрофон».

Фото без опису

Учениця 9 класу