«Бути здоровим – це модно!»

Дата: 26.03.2018 13:05

Фото без описуОдним із важливих напрямків превентивного виховання у шкільному просторі є питання збереження здоров’я учнівської молоді.

Здоров'я – це єдине, що не можна купити за гроші та обміняти на золото. Наше здоров'я - це те, що визначає нашу тривалість життя. І чим більш недбало ми до нього ставимося, тим менше відповідно будемо жити. Зрештою, бути здоровим – це модно!Фото без опису

Саме під гаслом «Бути здоровим – це модно!» відбувся тренінг для учнів 5-го класу Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ». Цей  захід було розроблено з метою розширення знань школярів про важливість здоров’я, формування активного розуміння поняття здорового способу життя, попередження виникнення шкідливих звичок.

Учні створювали плакат «Улюблені види спорту», брали участь у вікторині «Формула здоров’я»,  переглянули відеоролик  «Від чого залежить здоров’я?».  Наприкінці заходу школярі визначили  правила здорового способу життя.