Новий проект в підтримку талантів Веселівської об'єднаної територіальної громади.

31 жовтня  на  базі позашкільного  комунального  закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Веселівської селищної ради  розпочав роботу новий проект в підтримку талантів Веселого.

Сучасний стиль виконання відомих музичних творів, підкреслений ритмом біт боксерів – той напрямок, що викликає інтерес не тільки самих виконавців, але і у  широкої аудиторії слухачів. Адже саме цього так не вистачає нашій молоді і жителям нашого селища.Такі гурти як: «Пікардійська Терція», «Хор Турецького», або лондонський гурт «Pentatonix» - чітко вказують на те, що цей стиль виконання стає більш популярним серед молоді.

Побажаємо успіхів усім учасникам   цього нового проекту і запрошуємо всіх не байдужих для участі в ньому

.

Директор    ПКЗ «БДЮТ»    Дубіна Л.К.