Свято Св. Миколая в КДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 20.12.2017 15:57

Фото без опису

День 19 грудня у Веселівському КДНЗ № 2 «Світлячок» був очікувано святковим. Цілий рік малята нашого садочка поводилися чемно, були активними на заняттях, слухалися батьків та не ображали друзів.

Діти знають, що Янгол небесний спостерігає за їхньою поведінкою та все записуює у свою Книгу добрих та поганих  справ. А потім про дитячі вчинки все розказує самому Миколаю. Святий Миколай прийшов  до садочка з великим мішком подарунків, адже мав велику надію на наших малят.

Свято вдалося веселим та яскравим. Були пісні, танці, ігри та навіть ляльковий театр з інсценізацією казки про працьовитого та лінивого козенят.

Традиційно, поздоровити зі святом Святого Миколая прийшов благочинний Веселівського району протоієрей о.Василій Квашко із добрими побажаннями здоров’я, наснаги, натхнення, любові та миру кожній дитині та її родині. Разом з теплими словами о. Василій вручив дітям величезні пакунки солодощів.