Для роботи з обдарованими учнями гімназії буде виділено додаткове фінансування

Дата: 22.11.2016 15:00

У результаті конструктивного діалогу до такого висновку дійшла робоча група під головуванням депутата селищної ради, голови постійної гуманітарної комісії Людмили Нестеренко за участю адміністрації та представників батьківського комітету КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», членів виконавчого комітету селищної ради.

Завершальне засідання відбулось сьогодні, 22 листопада, у залі засідань селищної ради.

Заслухавши директора навчального закладу Ігоря Кривка, робоча група запропонувала йому вийти із поданням про виділення коштів на фінансування 25 годин двох гімназичних компонентів на розгляд постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту з послідуючим розглядом на позачерговій сесії.