Веселівська селищна територіальна громада інформує!

Дата: 04.10.2016 15:55

Фото без описуЗ нагоди Дня працівників освіти, 1 жовтня, керівники навчальних закладів Веселівської  селищної територіальної громади відвідали у м. Запоріжжя єдиний в Україні автомобільний музей «Фаетон» та виставу кінного театру «Запорізькі козаки» на о. Хортиця.

У сонячний суботній день наші педагоги отримали море позитива від відвідування запорізької ізюминки і культового місця на острові Хортиця, відчули дух козацької вольниці та слави, а також узнали багато традицій та легенд про  склад життя наших предків.

Велика колекція ретро-автомобілів, мотоциклів та воєнної техніки минулого сторіччя   музею «Фаетон» оставила незабутні спогади у кожного відвідувача. Учасники екскурсії змогли поринути у далеке минуле, доторкнутися до частки історії розвитку автомобільної техніки.

Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною!

Освітяни Веселівської селищної територіальної громади висловлюють щиру вдячність народному депутату України Валентирову Сергію Васильовичу за фінансову підтримку цієї незабутньої святкової подорожі.

виконавчого комітету

Веселівьскої селищної ради