Шановні працівники Веселівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області!

Робота державного виконавця достатньо складна, адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств – боржників. І ця робота постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями – вилученням і позбавленням боржників майна, виселенням громадян, розв’язанням корпоративних спорів.

Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень, ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

Бажаю вам наснаги до роботи, міцного здоров'я, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким!

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко