Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Веселівської селищної ради звертається до усіх користувачів Інтернет-простору

Уся офіційна інформація про роботу та діяльність Веселівської ОТГ Запорізької області публікується тільки на офіційному сайті (http://veselivska.gromada.org.ua) та офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Офіційно звернутися до керівництва громади та її виконавчих органів можна подавши електронну петицію на сайті або написавши коментар чи повідомлення у Facebook.

При чому адміністратор сайту відповідно до етичної політики сайту залишає за собою право видаляти та блокувати коментарі, які містять нецензурні або образливі вирази, загрози життю, здоров’ю та майну будь-якого громадянина, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій. Нагадуємо, що вищевказані дії тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Коментарі з приводу інформації про Веселівську ОТГ, які залишаються користувачами в інших соціальних мережах, селищною радою не приймаються, не розглядаються та не коментуються. Усі претензії з цього приводу просимо пред’являти адміністраторам цих сторінок. 

Відділ з питань внутрішньої

та інформаційної політики « повернутися до списку новин