19 серпня відбулася конференція вчителів початкових класів

19 серпня  відбулася  конференція  вчителів  початкових  класів

(4 клас )  закладів освіти Веселівської  ОТГ, на якій  були розглянуті   питання  навчально- методичного забезпечення, особливості  організації та  змісту навчально- виховного процесу  в початковій школі                    (2016-2017н.р.)

В зв’язку зі змінами у програмах, які  прийняло  МОН  України, вчителі  зацікавлено  і  зважено опрацювали  ключові  зміни  по предметах.

Цікаво було  подорожувати «океаном» педагогічних знань  з теми «Використання     програмного педагогічного  забезпечення  на  уроках в початковій  школі»  з  вчителем         Зюзіною О.С.(КЗ «Широківська ЗОШ»).

Члени  МО- досвідчені  педагоги, які  мають великий запас  знань .На  майстер- класі  «Я роблю це так»   вчителі  Баштова О.М. (КЗ «Веселівська ЗОШ №2»),Мякішева О.В.( КЗ «Білоріцька  ЗОШ»),Ковальова О.М. (гімназія)  поділилися досвідом роботи  по  застосуванню  ППЗ на  уроках.

Електронні  тренажери в  початковій школі  відіграють важливу  роль  у відпрацюванні  умінь і навичок  вирішення  завдань. Це вміло довели  у своїх виступах (з використанням  електронних презентацій)  Щебликіна Г.П. ( КЗ «Веселівська ЗОШ №1» та  Нежурко Л.М. (Гімназія).

А  як зацікавлено  слухали  вчителі  анонс- огляд  новинок  методичної  літератури,  які представила  Помозова О.М. (КЗ «Новоолександрівська ЗОШ»).

Час роботи МО  закінчився, але  педагоги  ще довго продовжували обговорювати почуте і побачене     на  конференції,  ділитися  враженнями  від  роботи  МО.

Хай  щастить Вам, шановні  колеги, у  новому  навчальному  році!