Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

«Децентралізація: ключові зміни за 2016-2017 роки»

29 листопада у читальному залі Веселівської селищної  бібліотеки відбувся заключний захід у рамках проекту IREX Пульс "Курс на зміцнення місцевого самоврядування в Україні". Тема заходу «Децентралізація: ключові зміни за 2016-2017 роки». 

 Були запрошені небайдужі мешканці нашої громади.Відкрила захід завідувач бібліотеки Бондаренко О.В.  Вона розповіла про проект «Пульс»  до якого долучилась селищна бібліотека та надала слово керуючій справами виконкому селищної ради Грибко В.Д.

Змістовною  була її розповідь про процес децентралізації, здобутки нашої громади, перспективи розвитку . Валентина Дмитрівна поділилась  з присутніми своїми враженнями від поїздки до Польщі. Зупинилась вона на досвіді наших сусідів у галузі медицини, освіти, культури,  організація виробництва. Підкреслила небайдужість населення до змін у громаді, активність та ініціативність. Друковану продукцію про гміни Валентина Дмитрівна подарувала бібліотеці. Бібліограф Нестеренко Н.В. познайомила присутніх з літературою про нашу громаду. Переглянули новий фільм «Веселівська ОТГ презентує фільм про  громаду». Про роботу депутатського корпусу доповіла депутат селищної ради Кожевнікова Т.І.  Учасники заходу запропонували  створити громадську організацію. Було обрано голову та секретаря організації.

Захід пройшов цікаво та  змістовно.« повернутися до списку новин