Відбулась презентація книги «Почесні громадяни нашого краю», виданої завдяки сприянню Веселівської селищної ради

Дата: 12.04.2017 15:52

Фото без описуСьогодні в актовому залі селищної бібліотеки відбулась урочиста презентація книги «Почесні громадяни нашого краю».

Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка та його заступника Ілони Бабаніної, працівників селищної бібліотеки, самих почесних громадян та їх родичів, друзів, близьких.

Під час вітальної промови очільник громади розповів про те, що саме надихнуло на створення книги.

Працівниками бібліотеки проведено кропітку пошукову роботу щодо укладення зазначеного альманаху.

Кожен з присутніх отримав по одному примірнику книги.

У свою чергу, почесні громадяни та їх близькі висловили велику вдячність усьому колективу упорядників, редакційної ради та особисто Петру Миколайовичу за таку можливість увічнити пам’ять про минулі роки та підкреслити значимість і особистий внесок кожного почесного громадянина для історії селища.