Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Веселівської селищної ради

Дата: 23.02.2016 15:51

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Друга сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ
від  23.12.2015 р.                                                                                              № 6

смт. Веселе

Про утворення та затвердження

структури  виконавчих   органів

Веселівської селищної ради

З метою оптимізації та вдосконалення роботи виконавчих органів ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” Веселівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Утворити виконавчі органи Веселівської селищної ради та затвердити з 1 січня 2016 року таку їх структуру та чисельність.

1.1. Виконавчий комітет Веселівської селищної ради загальною чисельністю 56 штатних посад, (додаток № 1).

1.2. Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Веселівської селищної ради чисельністю 12.25 штатних одиниць, (додаток № 2).

1.3. Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради чисельністю 11.75 штатних одиниць, (додаток № 3).

1.4. Відділ культури, туризму виконавчого комітету Веселівської селищної ради чисельністю 10,5  штатних одиниць, (додаток № 4).

1.5. Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Веселівської селищної ради   чисельність 1  штатна одиниця, (додаток № 5).

2. Заступнику селищного голови, головному бухгалтеру Звєгінцевій С.А. при формуванні бюджету на 2016 рік передбачити кошти на утримання виконавчих органів Веселівської селищної ради.

3. Селищному голові провести в установленому порядку державну реєстрацію виконавчих органів селищної ради – юридичних осіб.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Кіяшка П.М.

Селищний голова                                                                                 П.М.Кіяшко