«Відкрите місто» стало ближчим до жителів громади

Дата: 09.12.2016 15:51

Фото без опису09 грудня у селищній раді відбувся навчальний семінар для працівників Веселівської ОТГ та комунальних підприємств з питань впровадження інтерактивної платформи «Відкрите місто» в рамках проекту «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації з розвитку громад Запорізької області».

Навчання провели представники Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє»: голова правління фонду Тамара Огородова, модератор Ія Ланіна та провідний фахівець Оксана Дроздовська.

Фото без опису

Комунікаційна платформа «Відкрите місто» створена для взаємодії громадян, місцевих органів влади та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громад. За допомогою цього веб-сайту кожен мешканець нашої громади може ініціювати вирішення важливої проблеми.

Запрацює платформа на території нашої громади вже найближчим часом, після деяких необхідних налаштувань.

Користувачі можуть ознайомитись із покроковою інструкцією роботи платформи за цим відео