Підведення підсумків діяльності сільських установ культури клубного типу за два роки дільності в Веселівській ОТГ

Сьогодні  8 вересня в КУ «Куьтурно -мистецький центр» підведено підсумки діяльності  сільських установ культури клубного типу за два роки дільності в Веселівській ОТГ.

Згідно наказу №4 від 14.07.2017  методичного центру КУ «КМЦ» керівники закладів культури сіл Широке – Мінакова Т.М, художній керівник  Фесенко А.О, Єлизаветівка – Закрубаєва О.Б.,Мала Михайлівка – Скачок Г.В.,Новоолександрівка – Федосенко О.В. підготували творчі звіти колективі  та окремих виконавців  художньої самодіяльності. За висновками оглядової комісії кращими колективами аматорського мистецтва сіл громади визнано: вокальний жіночий колектив «Співочі серця» Єлизаветівського ЦКД, вокальний жіночий ансамбль «Натхнення»,тріо «Водограй» Широківського сільського будинку культури.