Гурток «Ниткова графіка» КЗ «Широківська ЗОш І-ІІІ ступенів» улюблене місце учнів початкової школи.

1 вересня у КЗ  «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» розпочав працювати гурток «Ниткова графіка», керівник гуртка вчитель початкових класів  Кокітько І.В. Учні з задоволенням оволоділи технологією викладання картин з ниток. Маючи задум, клей, папір,  шерстяні нитки учні втілюють задумане у картинах. Справа не проста,  потребує витримки, старання  і велике бажання створити власними руками картину.

Всі роботи гуртка оздоблюються у рамочки і надаються на творчі конкурси «Знай і люби свій рідний край», «Місячник пожежної безпеки», «Джміль та бджілка».  За результатами участі у конкурсах гурток має безліч перемог як на районному так  і на обласному рівнях. А найголовніше, що роботи наших учнів прикрашають приміщення   школи, створюють атмосферу затишку та творчості. Бажаємо нашим маленьким творцям   успіхів, вчителю задоволення від роботи.