В бюджеті Веселівська ОТГ  розподілено залишки коштів

Під час засідання 46 та 47 сесій селищної ради  VII скликання внесено зміни і доповнення до бюджету Веселівської ОТГ на 2018 рік в частині розподілу залишків коштів, що склалися на початок року.

Залишки коштів розподілено в обсязі 5 245,496 тис.грн.,зокрема: на загальний фонд – 2 442,081 тис.грн., передача до спеціального фонду – 2 911,415 тис.грн.

На захищені статті спрямовано – 1 837,732 тис.грн. (заробітна плата з нарахуванням іншим працівникам загальноосвітніх закладів)

На фінансування програм, затверджених селищною радою спрямовано 2 977,455 тис.грн. (в т.ч. співфінансування 30% по програмі «Шкільний автобус», на виготовлення проектно-кошторисної документації облаштування спортивних майданчиків, реконструкція котельні та ін.)

На капітальні видатки – 33,49 тис.грн. (придбання духової шафи, електричної плити, витяжки загальноосвітнім закладам)

На збільшення поточних видатків установ направлено 396,819 тис.грн.