Освітяни громади продовжили роботи на серпневій конференції

Дата: 31.08.2017 15:47

Фото без опису

30 серпня 2017 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселівської селищної ради відбулись засідання методичних об’єднань  педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. В ході засідань вчителі обговорили питання з теми: «Хмарні технології, як форма взаємодії учасників освітнього процесу».

Керівники МО проаналізували роботу за минулий навчальний рік, спланували роботу на новий 2017/2018 навчальний рік, ознайомили вчителів з методичними Фото без описурекомендаціями.

З метою ознайомлення педогогів з роботою ПКЗ «БДЮТ»  була організована  яскрава виставка Фото без опису робіт  вихованців  закладу. КЗ «Веселівська ЗОШ № 2» представив на виставці роботи учнів художньо-естетичного напрямку та перші роботи швейної майстерні «Стиль Веселе» закладу.