ВПОРЯДКУВАННЯ УЗБІЧ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА СЬОГОДНІ Є ОДНИМ ІЗ ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Веселівська селищна рада неодноразово зверталася до аграріїв громади з проханням надати допомогу у знищенні деревно-чагарникової рослинності на узбіччях доріг загального користування у наступних напрямках:

• смт Веселе – с.Новоолександрівка – с. Мала Білозірка;
  • смт Веселе – с.Широке – с.Далеке;
  • смт Веселе – с. Єлизаветівка – с. Мала Михайлівка – с.Озерне;
  • смт Веселе – с. Ясна  Поляна – с.Менчикури;
  • смт Веселе – с.Новоуспенівка.

Нагадуємо, що кампанія зі знищення деревно-чагарникової рослинності на узбіччях доріг загального користування була розпочата Веселівської селищною радою з метою забезпечення підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. Безпека руху в зимовий період, у першу чергу, залежить від стану смуг відведення автомобільних доріг. Наявність сухостою та чагарників на території смуг відведення доріг призводить до утворення снігових заметів.

На сьогодні знищення чагарників проводиться у напрямках смт Веселе – с.Ясна Поляна – с. Менчикури, смт Веселе – с.Єлизаветівка та смт Веселе – с. Новоолександрівка.

Маємо надію, що до вже розпочатої роботи приєднаються й інші землекористувачі, до яких селищна рада зверталася з проханням надати допомогу.

Відділ земельних відносин

Веселівської селищної ради