Бібліограф селищної бібліотеки стала учасником обласного семінару

Бібліограф Веселівської центральної селищної бібліотеки Наталія Нестеренко взяла участь в  обласному семінарі з теми: «Бібліотека як складова туристичного простору», який проходив на базі «Запорізька обласна універсальна бібліотека» ЗОР.

Програма семінару була актуальною і цікавою. Актуальність теми полягає в тому, що саме 2017 рік проголошено роком туризму в Україні.

Колегами з обласної бібліотеки ім. О.М.Горького було представлено ряд цікавих заходів та надано методичну допомогу щодо їх проведення. Захід проходив у формі інтерактивного спілкування між бібліотечними працівниками бібліотек регіону за темами: «Бібліотека і туризм: можливості взаємодії», «Бібліотечна виставка з туризму: огляд можливостей». Головним методистом науково-методичного відділу обласної бібліотеки ім. О.М.Горького Людмилою Мажарою були представлені інноваційні форми роботи в цьому напрямку: віртуальні розваги «Туристичні вікторини on-line», гра «Знайомство з присмаком туризму».

Усім присутнім запам`яталася презентація мегавиставки «Будівництву Дніпрогесу – 90», яку представила завідуюча відділом краєзнавства Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Т.М. Палівода.

Наталія Нестеренко,

бібліограф Веселівської центральної селищної бібліотеки