Рідна країна - безпечна країна

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей і Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» організували проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!», який проходив з 12 жовтня по 20 листопада 2017року.

Мета конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці: профілактика дитячого дорожньо – транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей та створення умов реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

Конкурс проводився на обласному рівні. Вісім учнів нашого селища стали активними учасниками цього конкурсу. По оцінкам журі переможцями визначено:

Спиридонова Єлизавета учениця 4 класу Веселівської ЗОШ№2  - зайняла І місце по району і II місце по області.

Терехов Гліб учень 2 класу Веселівської різнопрофільної гімназії – II місце по району.

Долгополов Кирил учень 3 класу Веселівської різнопрофільної гімназії – III місце по району.

Учнів запрошують 17 січня 2018 року до обласної дитячої бібліотеки «Юний читач» об 11-00 годині для нагородження.

Запрошених очікують приємні сюрпризи: розважальна програма, екскурсія на кондитерську фабрику, дегустація солодощів.

Заступник завідувача селищної бібліотеки

по роботі з дітьми Н.Д. Булавчик