Проведено профілактичні рейди серед самотніх осіб похилого віку щодо дотримання правил безпеки

У січні поточного року завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» Анна Мельничук спільно зі співробітниками Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області провели рейд перевірок житлового сектору з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у зимовий період серед громадян, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні.

Результативним є проведення профілактичних рейдів серед самотніх осіб похилого віку щодо перевірки умов проживання, дотримання правил пожежної безпеки та правильного використання газового і пічного обладнання в побуті. Метою таких заходів є нагадування літнім людям правила пожежної безпеки, особливостей експлуатації газових та електричних приладів.

Співробітники звернули увагу громадян на те, що в жодному разі не можна залишати без нагляду газову плиту під час приготування їжі, а перед виходом з дому чи перед сном, потрібно обов'язково перевірити, чи вимкнено газову плиту та електроприлади. Також дотримання заходів безпеки вимагає і користування пічним опаленням.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

КУ «Центр соціальних послуг»