Маломихайлівці відзначили 72-гу річницю перемоги над нацизмом

Дата: 11.05.2017 12:43

9 травня мешканці с Мала Михайлівка розпочали святковий день з урочистого мітингу, приуроченого 72- й річниці великої перемоги, який відкрив староста села Віталій Деркач.

Фото без опису

З теплими словами привітання звернулися до присутніх заступник селищного голови Веселівської ОТГ Світлана Звєгінцева, директор КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Олег Федоров та депутат селищної ради Наталія Герега.

Вінки слави та квіти до підніжжя меморіального пам’ятника поклали школярі, почесні гості та усі бажаючи.

Після мітингу на жителів та гостей села чекав святковий концерт, який відбувся на площі, біля адміністративної будівлі. Під час заходу пролунало багато гарних пісень у виконанні учнів школи та учасників художньої самодіяльності.

В переддень свята старости сіл Мала Михайлівка та Озерне особисто привітали вдома учасників Другої світової війни, які не мали змоги бути присутніми на мітингу. Не забули цього вшанувати пам’ять про загиблого учасника АТО Володимира Дубініна, до могили якого покладено квіти.

Увечері для молоді було проведено святкову дискотеку.

Галина Скачок,

працівник культури с.Мала Михайлівка