З турботою про дітей

Чи не кожен учень може сказати, що їсть в шкільній  їдальні взимку свіжі огірки і помідори. А в ЗОШ №1 так сказати можуть.

На території учбового закладу була побудована теплиця, щоб шкільна їдальня забезпечувала учнів повноцінним та збалансованим харчуванням.

Тут вирощують розсаду огірків, помідорів,  квітів, а також свіжу зелень- петрушку, кріп та зелену цибульку.

Налагоджено полив і опалення в приміщенні, щоб була можливість отримувати овочі круглий рік. Вирощені овочі екологічно чисті, сприяють зміцненню здоров'я учнів і надають школі фінансову підтримку.

На даний момент в шкільній теплиці дозрівають помідори, готова до висадки в грунт розсада огірків. Тож незабаром школярі зможуть поласувати смачними і корисними овочами.

Прес-служба Веселівської селищної ради