Вихованець Веселівської музичної школи став призером обласного конкурсу по класу акордеона

Дата: 20.03.2017 15:38

Фото без опису19 березня у великому залі Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди відбувся обласний конкурс серед учнів-солістів з фаху баяна та акордеона.

Учасниками конкурсу стали учні шкіл естетичного виховання з міст Запоріжжя, Енергодара, Бердянська, Токмаку, Василівського (Малобілозерська, Дніпрорудненська ДМШ), Запорізького (Біленьківська ДМШ), Кам'янсько-Дніпровського, Михайлівського (Пришибська ДМШ), Токмацького (Молочанська ДШМ), Приазовського районів та Веселівської ОТГ(Веселівська ДМШ).

Фото без опису

У результаті конкурсу учень Веселівської дитячої музичної школи Євгеній Рудов (викладач Плетінь Р.С.) посів III місце у старшій віковій категорії. Члени журі відзначили високий рівень підготовки нашого вихованця та запросили на навчання до Запорізького музичного училища в цьому році.

Фото без описуВеселівська селищна рада та КУ «Культурно-мистецький центр» щиро вітають Євгенія та його музичного керівника з високим результатом та бажають їм нових творчих злетів та перемог.