Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Урочистості з нагоди Дня незалежності України в смт.Веселому

24 серпня в селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України. О 9 годині ранку в фойє селищного будинку культури відкрилися виставки декоративно-прикладного  мистецтва, букетів та новітніх книг про нашу  Державу. Святковий  концерт аматорів мистецтва об’єднаної територіальної громади розпочався танцювальною патріотичною композицією хореографічної студії  селищного будинку культури  «Статус».

 

Селищний голова Кіяшко П.М. нагородив почесними грамотами кращих представників установ, організацій, закладів та підприємств.   Вручення Сертифікату на отримання однокімнатної квартири учаснику АТО  Ковалю Петру  Петровичу викликало у глядачів душевне хвилювання , сльози радості  та гордості за приємну подію  у житті нашого земляка.  В урочистому  концерті прийняли участь аматорські колективи селищного будинку культури , сільських клубів,  дитячої музичної школи культурно - мистецького центру.

З 19 до 23 години  на центральній площі відбулося святкове масове гуляння. Розважальну програму підготували працівники  селищного будинку культури за участі танцювальних студій «Атмосфера » та «Статус».« повернутися до списку новин