Інформація про стан виконання заходів Програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.06.2016 № 350 Веселівська об’єднана територіальна громада отримала субвенцію з обласного бюджету у розмірі 833,333 тис. грн.

Станом на 15 грудня 2016 року профінансовано усі об’єкти, заплановані Переліком заходів Програми, та освоєно усі кошти.

Завдяки підтримці з обласного бюджету у поточному році вдалося облаштувати комп’ютерний клас КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1», замінити вікна, двері в сімейних амбулаторіях сіл Мала Михайлівка та Озерне, замінено вікна і двері у комунальних закладах «Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів», «Білоріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів», «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів», «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2».