Огляд готовності закладів освіти Веселівської селищної ради до організованого початку 2016-2017 навчального року

10.08. та 11.08.2016 року проводиться огляд готовності  навчальних закладів освіти Веселівської селищної ради комісією у складі: Кіяшко П.М. –  голови селищної ради,  Стогній Р.О. – секретаря селищної ради, Дундук О.С. – начальника відділу освіти, молоді та спорту,   Баранчук С.М. – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, Нелепи Н.В. – методиста відділу освіти, молоді та спорту, Вязнікова Б.М. – лікаря із загальної гігієни ВП «Таврійського МВ» ДУ «Запорізькій ОЛЦ МОЗ України»,  Кулика Є.В. – головного інспектора Веселівського районного сектору  ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Гунбіної О.Л. – лікаря з гігієни дітей та підлітків управління Держспоживслужби у Веселівському районі.

Перевіркою охоплено 6 загальноосвітніх, 6 дошкільних, 2 позашкільних навчальних закладів. Основна увага у ході перевірки приділяється питанням щодо зміцнення матеріальної бази закладів, їх підготовки до нового 2016-2017 року та безпечного функціонування в осінньо-зимовий період, створення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу, а саме: якість поточних ремонтів класних кімнат та кабінетів, спортивних залів, навчальних майстерень, рекреацій; стан опалювальних систем, комунікацій водопостачання та каналізації, електромереж; готовність харчоблоків та їдалень.

О.С. Дундук,  начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради