Процес становлення пройдено, але основні здобутки-попереду

Дата: 31.10.2017 15:35

Фото без опису

Веселівська селищна бібліотека продовжує працювати в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

31 жовтня 2017 року в читальному залі селищної бібліотеки відбувся черговий  захід «Процес становлення пройдено, але основні здобутки-попереду» у форматі «Жива бібліотека». Вже два роки ми с  живемо  у громаді. Ми  були одними з перших, хто не злякався реформ і пішов іншим шляхом. Утворили об'єднану територіальну громаду ще у 2015 році  і відтоді стали флагманом на Запоріжжі. На сьогодні Веселівська  об’єднана громада - показова в області. Вона об’єднала  3 сільські ради,  8 населених пунктів. Тепер вже сюди інші сільські голови, навіть з інших областей України, приїжджають перейняти досвід. Звісно за ці два роки зроблено ще не все. Ще не вирішені всі проблеми, що накопичувалися десятиліттями. І лише спільними зусиллями можливо реалізувати задум. Зараз фахівці Веселівської ОТГ працюють над питанням створення громадських організацій. І сьогодні на  зустріч ми запросили майстринь зі всієї громади щоб обговорити, поспілкуватися над  цією темою. При нашій бібліотеці вже не перший рік працює клуб «Знайди себе», де майстрині мають змогу спілкуватися між собою та ділитися новими роботами. Звичайно, дуже хотілось, щоб як найбільше талановитих  людей мали місце, де вони можуть зустрічатися. Щоб їх чудові роботи побачили  найбільше людей треба організовувати виставки робіт, презентації в мережі Інтернет.Звісно, для цього потрібні кошти, а як їх залучити розповіла заступник селищного голови з питань міжнародного співробітництва та інформаційної політики Чміль Оксана Юріївна. Було багато питань стосовно статусу, назви, символіки  на які відповідала  фахівець. Як приклад, демонстрували відео «35 майстринь з рукоділля планують створити власну громадську організацію», та презентацію "Як створити успішну громадську організацію?"

Усі учасники отримали пакети з інформаційними матеріалами.