Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Упорядковане та охайне село – запорука успіху сильної громади

Як відомо, привабливості селам додають не місце розташування та компактність, а, в першу чергу, санітарний стан, який забезпечують своїм селам мешканці.

Охайний та естетичний вигляд наших вулиць, садиб виключають наявність несанкціонованих звалищ сміття, розкиданих по узбіччям доріг і вулиць пляшок та обгорток, неупорядкованих і засмічених земельних ділянок.

Саме впорядкуванням безгосподарських земельних ділянок, облаштуванням узбіч вулиць та доріг, території кладовища вже другий тиждень поспіль займається староста села Широке Лариса Вікторівна Єрещенко. Разом зі своїми помічниками: бібліотекарем С.Г. Матієшиною, водієм С.В. Єрещенком та працівниками від РЦЗ, направленими для виконання громадських робіт, – староста проводить генеральне прибирання території села Широке.

 

Шановні широківці!

Звертаємося до вашого сумління і запрошуємо приєднатися до трудового десанту старости. До Всеукраїнського дня Довкілля, який співпадає з Великодніми святами, наведемо лад на території нашого села.

Вже розпочалося облаштування могил на кладовищах. Звертаємося з проханням до жителів села Широке, які будуть прибирати біля могил померлих родичів: будь ласка, не кидайте сміття, гілки, суху траву, вінки та ін. ритуальні атрибути за паркан кладовища та прилеглі лісосмуги! Навпроти північно-східного кута кладовища  находиться спеціально відведене місце.

Маємо надію, що сумлінні громадяни, прочитавши наше звернення, відгукнуться на наш заклик і допоможуть до Великодніх свят зробити Широке охайним та привабливим.

 

Лариса Єрещенко, староста с. Широке

Ірина Кущ, депутат селищної ради

по виборчому округу № 25

 « повернутися до списку новин