ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «DANCE TIME»

Дата: 18.09.2017 15:35

Фото без опису

Спеціальним гостем нашого фестивалю та головою журі була  фіналістка танцювального шоу «Танцюють всі - 6» (Польща, Варшава), артистка і танцівниця гучних мюзиклів  «Метро», «Нотр Дам де Париж», «Пророк»,  артистки Краківського театру «Groteska», Музичного Театру      Ім. Данути  Бадушковї – Тріпутєнь Марія (м.Мінськ, республіка Білорусь), яка у своєму виступі привітала веселівців з подвійним святом, подякувала селищному голові та керівнику танцювальної студії «Атмосфера»  Ібатулліній Венері  за підтримку розвитку танцювального мистецтва на території громади. Також до журі були запрошені: Наталія Коваль (суддя міжнародної категорії, керівник народного театру танцю «Надія», смт Михайлівка), Гладкова Юлія   (лектор по стилю джаз-фанк, суддя Всеукраїнських змагань з танцю, м.Мелітополь) та Богачено Роман (інструктор з хатха-йоги, м.Кропивницький).

Відкрив фестиваль селищний голова Кіяшко Петро Миколайович, котрий привітав гостей та жителів з подвійним святом на веселівщині та побажав учасникам заходу постійно розвивати свої вміння у хореографії, міцного здоров’я та миру.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 14 хореографічних колективів з різних куточків Запорізької області: «Загадка» (м.Мелітополь), «Ровесники» (м.Запоріжжя), «Шанс» (м.Запоріжжя), «Черешенка» (м.Мелітополь), «Карамель» (м.Мелітополь), «Золотий ключик» (м.Пологи), «Стожари» (м.Запоріжжя), «Восторг» (смт Якимівка), «Дикий вогонь» (смт Михайлівка), «Елегант» (смт Михайлівка), «Art студія GranD» (м.Запоріжжя), «Терпсихора» (м.Енергодар), «Статус» (смт Веселе), «Атмосфера» (смт Веселе) Конкурс проводиться в шести вікових категоріях: до 6 років,  7-9 років, 10-13 років, 14-17 років, 18-25 років , 25 років і старше.

Учасники представили на розсуд глядачів та журі усе різноманіття танцювального мистецтва: класичний танець, народний, естрадний, бальний, сучасна хореографія. В цілому фестиваль зібрав більше 250  танцюристів, які продемонстрували 57 композицій. Повна зала глядачів Веселівського селищного будинку культури не давала змоги учасникам розслабитися ні на хвилину, зустрічаючи та проводжаючи конкурсантів бурхливими оплесками. Крім цього для всіх учасників фестивалю були підготовлені майстер-класи з хореографії та йоги від Тріпутєнь Марії та Богаченка Романа.

За результатами роботи журі було нагороджено 20 номерів – 1 місце, 19 номерів – 2 місце, 19 номерів – 3 місце. Гран-прі фестивалю, за номер «Грузія» отримали учасники танцювальної студії «Атмосфера».

Організатори фестивалю висловлюють щиру подяку за допомогу у проведенні заходу: селищному голові Кіяшку П.М., народному депутату України  Валентирову С.В., Марковій Ользі, Ємець Наталії, Стогній Романі, Ізмайлову Кіму, Єгізарян Ларисі, Запарі Володимиру, Белею Володимиру, Бабаніну Андрію, директору селищного будинку культури Дяченко Наталії, працівникам – Дяченко Олександру та Остапенко Олегу.

М. Козюра