Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Давайте не провокувати пожежі в природних екосистемах Веселівського району!

Щорічно з початком весни пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняний період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах співробітники Веселівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області нагадують мешканцям Веселівщини про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття.

Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових та степових масивів нашого району, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

 

Олександр Баша,

Начальник Веселівського РС ГУ

ДСНС України у Запорізькій області

 « повернутися до списку новин