З Днем Захисника України !

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України , вшановуючи захисників рідної землі. Це ті, хто відстоював нашу землю у двобої з фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчих місіях,  хто несе сьогодні нелегку військову службу, захищаючи суверенітет нашої держави.

Подвиги захисників Вітчизни -  це велика історія , яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам  у сучасному світі.

Вітаємо всіх з Днем захисника України! Наші захисники – опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, добра,  щастя, миру та злагоди  у ваших сім’ях,  а головне – миру на нашій землі!

З повагою селищний голова, депутатський корпус та члени виконавчого комітету селищної ради