Сміх продовжує життя, а веселівська ліга КВК здійснює мрії

Дата: 10.04.2017 15:33

Фото без описуУчора, 9 квітня, збулась мрія ще однієї команди КВК нашої громади. Перемогу в другій лізі «КВК – 2017» та великий 40-дюймовий телевізор «Samsung» від селищної ради отримала команда «Веселка» комунального закладу «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.».

Талант смішити людей також демонстрували команди «Не подарок» (ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей») та «Улыбнуло» (КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.»). Свято гумору відбулось на головній сцені селища.

За правилами гри, команди змагались у трьох конкурсних випробуваннях: «Візитка», «СТЕМ» і «Домашнє завдання».

Суддями другої ліги стали: селищний голова Петро Кіяшко, приватний підприємець Ольга Маркова, колишній капітан команди КВК «Посторонним В» Антон Ємельянов, керівник самодіяльного народного ансамблю козаків селищного будинку культури та колишній учасник КВК Михайло Даньшин і керівник танцювальної студії «Атмосфера» Венера Ібатулліна.

Справжнє змагання у залі влаштували також групи підтримки Маломихайлівської школи та аграрного ліцею, які, озброївшись різноманітною атрибутикою, дружньо і весело вболівали за свої команди.

У результаті гри срібними призерами другої ліги (з різницею всього лише у кілька десятих балу) стали ліцеїсти, третіми до фінішу прийшли широківці.

Своє захоплення грою висловив на сцені селищний голова, зазначивши, що КВК у Веселівській ОТГ тепер буде проходити частіше.

Також усі команди отримали по 500 грн. від Венери Ібатулліної та солодкі призи від Ольги Маркової.