Запорізька область, Мелітопольський район

У Веселівській об’єднаній територіальній громаді відзначили День працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2016 15:31
Кількість переглядів: 365

Сьогодні, 18 листопада, напередодні свята, у Веселівському селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

В урочистих заходах взяли участь голова та заступник голови селищної ради, працівники підприємств і організацій агропромислового комплексу, фермерських господарств та ветерани сільськогосподарського виробництва.

У вітальній промові голова селища Петро Кіяшко звернувся до трудівників села зі словами вдячності за їх нелегку хліборобську працю, а також поділився планами громади щодо підтримки розвитку сільського виробництва на території.

«На початку року нам необхідно організувати роботу консультативної групи, в яку треба залучити експертів для надання допомоги в об’єднанні всіх зацікавлених суб’єктів агробізнесу. Отже, нам є ще до чого прагнути,» - зазначив Петро Миколайович.

За результатами підсумків роботи колективів сільськогосподарських товаровиробників за 2016 рік визначено кращих, яких нагороджено грамотами Веселівської селищної ради.

Винуватців свята розважали та радували своєю творчістю колективи та аматори народного мистецтва культурних установ селищної об'єднаної територіальної громади.