Першочерговим для керівництва Веселівської ОТГ залишається завдання благоустрою узбіч центральних доріг, які ведуть у напрямку селища

На цьому тижні до комунальних підприємств селищної ради, які раніше розпочали вирубування паростей, долучилися й приватні підприємці.

Сьогодні робітники КП «Новоолександрівець – 2» розчистили частину узбіччя дорожнього шляху у напрямку с. Новоуспенівка, а завдяки зусиллям фермерського господарства під керівництвом Віталія Максимчука вирізано частину чагарників у напрямку с. Менчикури.

Керівництво селища ще раз наголошує на необхідності таких заходів задля недопущення утворення переметів під час зимової негоди, і звертається до керівників фермерських господарств долучитися до цієї корисної справи.