Вперше школярі Веселівської ОТГ відвідають Польщу в рамках міжнародного співробітництва Веселівської та Котуньської громад

З 2 по 9 липня 10 обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої громади віком від 13 до 16 років перебуватимуть у ґміні Котунь, що знаходиться у центральній Польщі (Седлецького повіту Мазовецького воєводства).

Така подія стала можливою завдяки співпраці Веселівської селищної ради та керівництва Котуньської ґміни. Талановиті діти побувають у Польщі з метою оздоровлення. Відбір учнів проводився навчальними закладами за рішеннями педагогічних рад.

Наразі працівники селищної ради проводять практичні семінари-тренінги з оволодіння навичок розмовної польської мови.