ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із запровадженням з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати у підвищеному розмірі, змінами в законодавстві з оплати праці та розширенням повноважень органів місцевого самоврядування в частині контролю за додержанням законодавства про працю Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області заплановано проведення семінару для роботодавців з питань застосування законодавства з оплати праці та державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо усіх бажаючих, керівників і спеціалістів підприємств, установ, організацій, а також фізичних осіб-підприємств до участі в семінарі, який відбудеться 11 травня 2017 року об 11.00 у конференцзалі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (м. Мелітополь, вул. М. Грушевського, 5).

Відділ фінансів виконавчого комітету

Веселівської селищної ради