Новому року – гідну зустріч!

Дата: 10.01.2017 15:28

Фото без описуОсобливу роль в житті людини відіграють Новорічні та Різдвяні свята, адже на них покладаються нові надії та сподівання на краще життя.

Саме тому кожен з нас з особливим натхненням і піднесенням готується до зустрічі Нового року. Ми поспішаємо встановити ялинку, прикрасити наші оселі різнокольоровими гірляндами, готуємо один одному вітання тощо. Все це створює чудовий святковий настрій, приносить радість і затишок у наше метушливе життя.

Фото без описуТрадиційно готуються до Новорічних свят і в ОСББ «Яхта – 12», яке знаходиться на вулиці Молодіжній. Вже з порогу гостей будинку зустрічають вітальні слова «З Новим роком!» та символ 2017-го – яскравий півник. У під’їзді – тепло і затишно: жива ялинка, гірлянди, новорічні іграшки та прикраси, виготовлені своїми руками. На першому поверсі стінгазета «Яхтовець» вітає мешканців будинку зі святом.

Така підготовка до свят говорить лише про одне: мешканці будинку живуть у мирі та злагоді, і понад усе люблять свою рідну домівку.