Селищний голова представив колективу закладу виконуючого обов’язки директора ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей»

Ним став Денис Артем. Петро Кіяшко завітав до навчального закладу разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Оксаною Дундук сьогодні зранку.

Планується, що вже 01 грудня представники Департаменту освіти і науки представлять Артема Станіславовича у якості директора.

Зміна керівника ліцею є вкрай необхідною в умовах реформування професійно-технічної освіти. Керівництво селища взяло на себе відповідальність за збереження і розвиток навчального закладу на території громади.

Адже агропромисловому комплексу нашої громади та району в цілому надзвичайно потрібні фахівці робочих спеціальностей, яких готує Веселівський ПАЛ.