Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Громадські слухання по затвердженню Генерального плану селища відбулися

26 грудня у селищному будинку культури відбулись громадські слухання з приводу затвердження важливого для територіальної громади документа – Генерального плану смт Веселе.

 

 

 

 

 

 

Цей документ містить всю інформацію щодо використання території населеного пункту, відображає поточний стан розвитку селища, відповідної території на найближчі роки, регулює розміщення житлових, рекреаційних, промислових, транспортних та інших зон, вказує місця для новобудов. У матеріалах генплану міститься інформація про заходи забезпечення охорони навколишнього середовища, збереження культурної спадщини, виділення території для розміщення житла, ним  встановлюються обмеження на певні види використання території згідно з вимогами законодавства, будівельних, санітарних, екологічних норм тощо.

Ініціатором проведення слухань стало керівництво селищної ради. Інформація про проведення заходу відповідно до норм законодавства була розміщена в ЗМІ, тому на слуханнях хотілося б бачити значно більше людей.

Присутні громадяни селища з непідробним інтересом вислухали інформацію про значення генерального плану для селища, надану представниками ТОВ «Інститут ефективних технологій» Сергієм Федченком, Андрієм Сосюрою та Дмитром Романовим.

У результаті слухань представники громади ухвалили рішення про розгляд питання затвердження Генерального плану на сесії селищної ради. 

    

 

 

 

 

 

 

   

  

 

 

     « повернутися до списку новин