Ярмарок вакансій – дієвий метод спілкування роботодавця з безробітним

Дата: 04.03.2017 15:24

Фото без опису3 береня у Веселівському районному центрі зайнятості пройшла міні-ярмарка вакансій для ТДВ «Веселівський ЗСЗМ» з метою швидкого та якісного укомплектування актуальних вакансій «водій автотранспортних засобів» та «автоелектрик».

Представники роботодавця – інспектор відділу кадрів Інна Сандуляк та механік гаражу Петро Пульянов – розповіли про діяльність, обсяги виробництва та продукцію, яку виробляють та реалізовують на підприємстві.

Фото без описуІнна Олександрівна ознайомила учасників заходу з графіком роботи водія автотранспортних засобів, умовами нарахування заробітної плати та характером виконуваної роботи.

Присутні безробітні змогли поставити питання, що стосувалися працевлаштування на підприємтство, на які отримали вичерпні відповіді.

Фото без описуЗ бажаючими працювати інспектор відділу кадрів провела індивідуальні співбесіди. У результаті один із безробітних виявив бажання працювати за професією «автоелектрик». Завдяки фахівцю відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості О.Нетребко вдалося з роботодавцем і безробітним домовитись про стажування безпосередньо на робочому місці.

З питань наявних вакансій та умов працевлаштування звертатися за телефоном:

096-68-88-227 – Інна Олександрівна, інспектор з питань кадрів.