Ярмарок вакансій – дієвий метод спілкування роботодавця з безробітним

3 береня у Веселівському районному центрі зайнятості пройшла міні-ярмарка вакансій для ТДВ «Веселівський ЗСЗМ» з метою швидкого та якісного укомплектування актуальних вакансій «водій автотранспортних засобів» та «автоелектрик».

Представники роботодавця – інспектор відділу кадрів Інна Сандуляк та механік гаражу Петро Пульянов – розповіли про діяльність, обсяги виробництва та продукцію, яку виробляють та реалізовують на підприємстві.

Інна Олександрівна ознайомила учасників заходу з графіком роботи водія автотранспортних засобів, умовами нарахування заробітної плати та характером виконуваної роботи.

Присутні безробітні змогли поставити питання, що стосувалися працевлаштування на підприємтство, на які отримали вичерпні відповіді.

З бажаючими працювати інспектор відділу кадрів провела індивідуальні співбесіди. У результаті один із безробітних виявив бажання працювати за професією «автоелектрик». Завдяки фахівцю відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості О.Нетребко вдалося з роботодавцем і безробітним домовитись про стажування безпосередньо на робочому місці.

З питань наявних вакансій та умов працевлаштування звертатися за телефоном:

096-68-88-227 – Інна Олександрівна, інспектор з питань кадрів.