Відбулось засідання Ради ветеранів

Дата: 06.10.2017 15:24

Фото без опису

04.10.2017р. відбулися загальні збори Веселівської районної ради ветеранів. Очолив збори голова Ради  Орел Василь Павлович.

На засіданні серед присутніх  був селищний голова, запрошені керівники та представники державних установ: головний лікар ЦРБ -Колісник О.М., начальник управління Пенсійного фонду у Веселівському районі – Михайлов Т.Т., головний спеціаліст УСЗН Веселівської РДА – Гороховець В.В.Фото без опису

Під час зборів були підняті  важливі питання стосовно медичної та пенсійної реформ, а також роз`яснено принцип  нарахування субсидії з врахуванням останніх змін в законодавстві.  Присутні члени Ради мали змогу задати ряд питань керівникам,  на які було надано вичерпні відповіді.

В кінці засідання було винесено на обговорення та Фото без описуприйнято рішення  організувати процедуру підготовки по створенню Ради ветеранів при Веселівській селищній територіальній громаді.

Прес-служба Веселівської селищної ради